Zvonkové a přístupové systémy


Hledáte řešení domovních zvonků s telefony za rozumnou cenu a v provedení bez kompromisů?
Chcete zvýšit bezpečnost objektu pořízením videotelefonů?


Pro bytové domy jsou určeny modulární systémy, které umožňují individuální rozšiřování. Například audio systém lze pouhým vložením video modulu rozšířit na audio-video systém. Obecně nejrozšířenějšími jsou v bytových domech systémy společnosti Tesla Stropkov a.s., která nabízí jak levnou základní variantu, tak variantu nabízející pokročilejší možnosti i design za rozumnou cenu. Máme však bohaté zkušenosti s realizací dalších modulárních systémů lišících se možnostmi rozšíření, ale zejména designem provedení.

Videotelefony


Provádíme kompletní instalace domácích telefonů a videotelefonů. Nabídka těchto zařízení je přizpůsobena klientovi, jeho požadavkům a přáním. Může se jednat o klasické jednoduché komunikační zařízení, ale i o složitější systémy.

Revitalizaci vstupního systému je vhodné plánovat společně se zvonkovým systém. Navrhujeme Vám komplexní řešení.

Naši klienti

  • Bytové družstvo Tanvaldská
  • Společenství vlastníků pro dům Makovského 1140 - 1145, Praha 6
  • Společenství vlastníků pro dům Makovského 1222 - 1227, Praha 6
  • Společenství vlastníků jednotek Kotorská 1578 až 1580, Praha 4
  • Společenství vlastníků domů Kotorská 1572-74

Komplexní služby pod jednou střechou

Proč změnit stávající systém?


Pro hosty vstupující do objektu je zvonkové tablo, stejně jako celý prostor vchodu vizitkou. Nejde však pouze o vzhled, ale i o funkčnost celého systému. Zvonková tabla a rozvody vybudované během ještě při výstavbě bytových domů už jsou často na konci životnosti. My nabízíme řešení, které umožní i rozšířené funkce, jako například telefonování mezi bytovými jednotkami. Zároveň jsme ochotni se přizpůsobit i jednotlivým koncovým klientům, a to nabídkou různých domovních telefonů, možností přemístění telefonní jednotky či instalací hlásičů v dalších místnostech bytu.