Reference našich klientů


Níže naleznete některé vybrané reference našich klientů.


Společenství vlastníků Makovského 1140 - 1145, Praha 6

"S firmou APsystem s.r.o. spolupracujeme již od roku 2014, kdy jsme v našem společenství naplánovali postupnou revitalizaci technologií v rámci celého objektu. Ve výběrovém řízení na vstupní čipový sytem byli jednoznačně výběrovou komisí vybráni také díky komplexnosti řešení. Započali jsme výstavbu kompletních kabelových tras pro veškeré technologie domovních systémů. Postupně jsme pak realizovali systémy od zabezpečení vstupů, EZS, EPS, CCTV a zvonky. Zároveň nám byly na všechny systémy poskytnuty servisní služby, které jsou dlouhodobé a s téměř neomezenou zárukou za přijatelný poplatek. Využíváme je a jsme s nimi spokojeni stejně jako s provedením výstavby."

JAROSLAV ŠTĚPÁNEK - předseda výboru

Bytové družstvo Lodžská

"Tímto bych chtěla poděkovat za návrh a vytvoření kamerového systému a systému kouřových čidel. Vše probíhalo podle našich požadavků a představ. Přeji mnoho dalších spokojených klientů."

V tomto objektu od května 2015 provádíme úklidy nebytových prostor.

OLGA JORDÁNOVÁ - předseda představenstva

Společenství pro domy 1064 - 1067 Jerevanská, Praha 10

"Firma APsystem pro naše SVJ zajistila rozšíření přístupového systému, vybudování domácích telefonů s videovrátným k hlavním vchodům našeho objektu. V současné době probíhá instalace kamerového systému."

JAN BLAŽEK - předseda výboru

Společenství vlastníků domů Kotorská 1572-74

"Po první zkušenosti s výstavbou kamerového systému z roku 2012 jsme se rozhodli pro firmu APsystem i ve věci domácích telefonů či systému EPS a EZS."

JIŘÍ POUPĚ - člen výboru

Byty VOK, spol. s r.o.

"Firma APsystem zrealizovala v našem objektu revitalizaci přístupového systému, který s kamerovým systémem servisuje. Oceňujeme poradenství CCTV při jednání s PČR při vzniku škody na majetku."

KAREL NOVOTNÝ - jednatel

Společenství vlastníků Ohradní 1335

"APsystem s.r.o. nám navrhl a následně realizoval ucelený systém zabezpečení a ochrany majetku. Systém a servis funguje k naší spokojenosti."

ING. JOSEF JANDÍK - předseda výboru

Vnitřní telekomunikační síť pro čerpací stanice

V letech 2015 - 2016 firma APsystem realizovala instalaci vnitřní telekomunikační sítě pro čerpaní stanice firem AGIP, MOL, PAPOIL a SLOVNAFT. Tyto sítě slouží pokladním systémům a též jiným systémům dle přání klienta."


SVJ Olštýnská 607/1, Praha 8 - Troja

"V tomto 22 podlažním objektu s více než 230 bytovými jednotkami firma realizovala kompletní přístupový systém s rozdělenými oprávněními přístupů pro jednotlivé čipy a stejně tak kamerový systém o celkovém počtu 32 kamer, které mají přímý dohled na recepci objektu. 4 z kamer jsou instalovány v kabinách výtahů. Díky množství lidí, kteří se v objektu pohybují lze konstatovat, že instalovaný kamerový systém významně omezil škodní události a zvýšil bezpečnost objektu. V rámci pravidelného servisu jsou krom jiného vždy k dispozici nové čipy a stejně tak se firma stará o vyřazování těch ztracených, aby nedošlo k jejich zneužití. "


SVJ Želivecká 2811, Praha 10 - Záběhlice

"Zde firma realizovala revitalizaci stávajících zvonkových tabel a domovních telefonů. Díky spokojenosti výboru SVJ došlo poté také na realizaci kamerového systému o celkovém počtu 14 kamer. "


BD Odra, Poznaňská 438/27, Praha 8 - Bohnice

"V tomto objektu firma převzala do správy původně instalovaný analogový kamerový systém, kdy došlo k jeho přestavbě na digitální, a nastavení vzdáleného dohledu a přístupů pro pověřené členy výboru SVJ. Systém byl následně také rozšířen. Dále byly v objektu kompletně vyměněny zámky na všech dveřích, neboť původní systém byl velmi poruchový. Nyní jsou všude instalovány elektromagnety a vše funguje ke spokojenosti obyvatel domu. Spolupráce funguje velmi dobře, firma byla tedy následně pověřena instalací nového nouzového osvětlení, které je nyní v systému LED, tedy krom jiného také úsporné. V objektu firma zajišťuje také veškeré instalatérské a elektrikářské opravy a to nejen pro subjekt SVJ, ale také pro jednotlivé vlastníky, či nájemníky bytových jednotek. Aby toho nebylo málo, je zde firmou také zajišťován kompletní úklid společných prostor, včetně zimního odklízení sněhu. Veškeré tyto činnosti jsou specifikovány v dlouhodobé servisní smlouvě. "


NPMK, Jeruzalémská 957/12, Praha 1

"V tomto památkově chráněném objektu firma instalovala kompletně nový přístupový systém pro zaměstnance, ale i pro jednotlivé návštěvníky knihovny, stejně jako kamerový systém. V současnosti se pracuje na automatickém systému vracení knih. V dalším objektu, který je ve Valdštejnské ulici, přímo v historickém centru Prahu byla realizována kompletní rekonstrukce přednáškového sálu s výměnou veškeré audiovizuální techniky, kdy nově vše pracuje v digitálním režimu. Součástí rekonstrukce byla i instalace klimatizace, což v silně památkově chráněné budově nebylo právě nejjednodušší, ale vše proběhlo k naprosté spokojenosti zákazníka, kterým bylo prostřednictvím NPMK Ministerstvo kultury ČR. "

Komplexní služby pod jednou střechou