VŠE POD JEDNOU STŘECHOU


Přístupové systémy jsou určeny pro všechny objekty, včetně bytových domů, kde je třeba zamezit vstupu neoprávněných osob, případně omezit vstup do určitých částí objektu. Přístupový systém umožňuje i monitorování vstupu oprávněných osob v reálném čase. Elektrornický přístupový systém slouží také jako náhrada systémů jednotného klíče.

Systém poskytuje široké možnosti, kde jako příklad uvádíme:
• každému čipu lze v systému nastavit libovolná časová oprávnění pro vstup do vybraných prostor ( ovládání výtahů pro jednotlivá patra)
• v systému jsou evidovány všechny pohyby osob včetně pokusů o neoprávněné vstupy
• využití pro signalizaci stavu hlídaných vstupů (násilné vniknutí, nezavření)
• napojení na systémy EZS, EPS, CCTV
• k dispozici jsou speciální řešení pro školy, obytné domy, sportoviště apod.

PŘÍSTUPOVÉ SYSTÉMY


Bezpečné a pohodlné

Hledáte řešení domovních zvonků s telefony za rozumnou cenu a v provedení bez kompromisů?
Přáli byste si zmodernizovat vstupní systém pořízením čipového vstupního systému?
Chcete zvýšit bezpečnost objektu pořízením videotelefonů?

Pak jste tu správně! O vše se postaráme za Vás!

Naši klienti

 • Bytové družstvo Tanvaldská
 • BYTY VOK, spol. s.r.o.
 • Bytové družstvo Poznaňská - Odra
 • Společenství vlastníků Ohradní 1335
 • Společenství vlastníků Ohradní 1335
 • DRUŽSTVO LIBOC 3

  Zvonkové a přístupové systémy


  Pro bytové domy jsou určeny modulární systémy, které umožňují individuální rozšiřování. Například audio systém lze pouhým vložením video modulu rozšířit na audio-video systém. Obecně nejrozšířenějšími jsou v bytových domech systémy společnosti Tesla Stropkov a.s., která nabízí jak levnou základní variantu, tak variantu nabízející pokročilejší možnosti i design za rozumnou cenu. Máme však bohaté zkušenosti s realizací dalších modulárních systémů lišících se možnostmi rozšíření, ale zejména designem provedení.

  Čipové vstupy


  Čipové přístupové systémy nahrazují používání klasických klíčů. Úkolem těchto systémů je zamezení přístupu neoprávněných osob do určených prostor, zamezení nekontrolovatelnému kopírování klíčů a zpětné vyhledání událostí, které vedly ke vstupu neoprávněných osob. Systém lze aplikovat i do výtahů a umožnit například jízdu do suterénu pouze oprávněným osobám. Každý uživatel obdrží bezkontaktní přívěsek (čip), který se při každém vstupu přiloží ke čtečce. Pokud systém vyhodnotí, že uživatel čipu má právo vstoupit do místnosti, otevře systém dveře.

  Proč změnit stávající systém?


  Přístupové systémy eliminují užívání klasických klíčů a nahrazují je nejčastěji čipy. Úkolem těchto systémů je zamezení přístupu neoprávněných osob do určených prostor a zamezení nekontrolovatelnému kopírování klíčů. Systém lze aplikovat i do výtahů a umožnit například jízdu do suterénu pouze oprávněným osobám. Správně nastavený přístupový systém pomůže k dopadení pachatele a nepůsobí pouze preventivně - naše systémy jsou schopny dát vědět o neoprávněném vstupu do objektu.

  Komplexní služby pod jednou střechou