KOMPLEXNÍ SLUŽBY PRO BYTOVÉ DOMY


Vytváříme komplexní elektronické a elektrotechnické zázemí bytových domů. Zajišťujeme právní podporu pro bezproblémové provozování jednotlivých systémů v souladu s platnou legislativou. Pečlivě se postaráme také o domovní interiéry a exteriéry.
Pomocí vlastního dohledového centra neustále ověřujeme funkčnost námi spravovaných systémů a jejich jednotlivých komponent.

Jsme spolehliví

Co slíbíme, to splníme!

Jde nám o klienta

Naším cílem je Vaše spokojenost

Kompletní služby

Zařídíme vše od A po Z

Jsme zkušení

Vše co umíme využijeme pro Vás!

APsystem s.r.o. nabízí pro své zákazníky komplexní zabezpečení objektů, a to jak pasivní formou dohledu, tak i aktivním zabezpečením pomocí kamerových a přístupových systémů. Máme dlouholeté zkušenosti, které využíváme ve prospěch našich klientů.


Projekty realizujeme dle individuálních potřeb zákazníků, na jejichž základě navrhujeme konkrétní koncepce pro budoucí rozvoj. Koncepce jsou navrhovány tak, aby bylo možné později systémy rozšířit či inovovat. Při návrhu řešení vycházíme z letitých zkušeností v bytových domech po celé Praze.

Komplexní služby pod jednou střechou

Náš tým spolupracovníků


Jsme velmi rádi, že máme ve svém týmu schopné a proklientsky zaměřené spolupracovníky, kteří se vždy snaží vyjít našim klientům vstříc.

Aleš Babinský

Jednatel společnosti

+420739673381


E-mail: babinsky@apsystem.cz

Šárka Scholasterová

Asistentka

+420731252324


E-mail: sarka@apsystem.cz

Antonín Scholaster

Manažer prodeje

+420725832366


E-mail: scholaster@apsystem.cz

Martin Dombaj

Vedoucí výstavby kabelových tras,

+420725926820


E-mail: dombaj@apsystem.cz