KOMPLEXNÍ SLUŽBY PRO BYTOVÉ DOMY


JIŽ 11 LET SE ZAMĚŘUJEME NA SLUŽBY PRO BYTOVÉ DOMY
Vytváříme komplexní elektronické a elektrotechnické zázemí bytových domů. Zajišťujeme právní podporu pro bezproblémové provozování jednotlivých systémů v souladu s platnou legislativou. Pečlivě se postaráme také o domovní interiéry a exteriéry. Naše řešení nestavíme na předem vytvořených šablonách, ale ve spolupráci s klientem hledáme efektivní řešení problému. Našim klientům umíme naslouchat a zajímáme se o ně.

ds-2cd3332-i camera

KAMEROVÉ SYSTÉMY

Srdcem námi instalovaných systémů je dostatečně zabezpečené datové centrum, které zajišťuje chod kamer, uchovává záznamy a umožňuje dohled. Dlouhodobě komunikujeme s Úřadem pro ochranu osobních údajů.

Více informací
optika II

OPTICKÉ SÍTĚ

​Trendem efektivně spravovaných objektů je budování koncepční jednotné kabeláže pro všechny současné i budoucí technologie.Vytvoření komplexní strukturované kabeláže umožňuje z dlouhodobého hlediska velkou úsporu nákladů.

Více informací

DSC_0094

PŘÍSTUPOVÉ SYSTÉMY

Přístupové systémy eliminují užívání klasických klíčů a nahrazují je nejčastěji čipy. Úkolem těchto systémů je zamezení přístupu neoprávněných osob do určených prostor a zamezení nekontrolovatelnému kopírování klíčů.

Více informací

DVEŘNÍ SYSTÉMY

Bezpečnost domu začíná u vchodu, a proto věnujeme vstupním dveřím a zejména zamykacímu mechanismu náležitou pozornost. I starší dveře je možné revitalizovat, vyztužit a prodloužit tak jejich životnost i odolnost.

Více informací

8_1_mala

ZVONKOVÉ SYSTÉMY

Pro bytové domy jsou určeny modulární systémy, které umožňují individuální rozšiřování. Například audio systém lze pouhým vložením video modulu rozšířit na audio-video systém.

Více informací
Male Worker With Vacuum Cleaner

ÚKLIDOVÉ PRÁCE

Rádi se postaráme o čistotu v bytových domech, společných a nebytových prostorách. proto Váš dům bude vždy a včas uklizen dle časového harmonogramu. Samozřejmostí je též kontrola kvality odvedené práce.

Více informací
 

Komplexní služby pod jednou střechou

 

NENECHÁME VÁS V TOM SAMOTNÉ


Je pro nás samozřejmostí pomáhat vedení bytových domů s prezentací návrhů na zlepšení zabezpečení objektů a rádi budeme tato řešení prezentovat na shromáždění bytových družstev - slušně, lidsky a včetně technických a právních konzultací.