DVEŘNÍ SYSTÉMY - dodat text


Prevence i potírání kriminalit

Chcete ochránit své investice do interiérů, výtahů či jiného vybavení objektů?
Chcete zvýšit bezpečnost objektu a chránit tak obyvatele či kolegy?
Přáli byste si kromě vybudování kamerového systému i kompletní servis?

Dlouhodobá spolupráce


Povinnost servisní podpory zajišťujeme mnoha variantami dlouhodobých servisních smluv. Zajišťované služby jsou voleny individuálně dle potřeb konkrétního klienta. Poskytujeme poradenství, pozáruční servis, školení i neomezenou záruku na komponenty systému.

Dohled 24/7


Pomocí vlastního dohledového centra neustále ověřujeme funkčnost námi spravovaných systémů a jejich jednotlivých komponent. V případě potřeby je výjezd a následný servis proveden nejpozději do 24 hodin od nahlášení závady.

Komplexní služby pod jednou střechou

ÚOOÚ


Zajišťujeme detailní identifikaci kamerového systému jako podklad k registraci na Úřadu pro ochranu osobních údajů. V případě zahájení správního řízení připravíme dokumentaci dle požadavků kontrolních inspektorů a asistujeme při samotné kontrole.

Audit a projekt


Pro provoz kamerového systému v souladu se zákonem 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů vytváříme popis rozmístění a nastavení kamer, technickou specifikaci řešení, interní směrnice a další nezbytné dokumenty. Jsme schopni pomoci zlegalizovat již postavený systém, či upravit systém v případě, že v objektu nebude možné zajistit 100 % souhlasů se zpracováním osobních údajů.

Na míru


Naše kamerové systémy vždy plánuje dle požadavků klienta. Nedáváme se cestou jednoduchých řešení, ale snažíme se vždy o optimální nastavení podmínek. Srdcem námi instalovaných systémů je dostatečně zabezpečené datové centrum, které zajišťuje chod kamer, uchovává záznamy a umožňuje dohled. Dlouhodobě komunikujeme s Úřadem pro ochranu osobních údajů. Analogové i IP kamery jsou odolné proti vandalům, disponují dostatečným rozlišením a nočním viděním. Před každou výstavbou je provedena konzultace včetně prohlídky objektu. Vždy zhodnotíme, zda je investice pro klienta vhodná vzhledem k okolnostem, které vedou k výstavbě kamarového systému a dáváme doporučení, jak správně nastavit bezpečnost pro celý objekt.